Spotkanie z Mikołajem

Regulamin  V Spotkania z Mikołajem 2013R.

8 grudnia 2013r.

1.IMPREZA TRWA W GODZINACH 13.00-16.00 W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŁAGOWIE.

2.UCZESTNICY IMPREZY NIE SĄ DODATKOWO UBEZPIECZENI.

3.DZIECI POZOSTAJĄ POD OPIEKĄ DOROSŁYCH PODCZAS TRWANIA IMPREZY, OPIEKUNOWIE PONOSZĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE DZIECI PODCZAS UROCZYSTOŚCI.

4. DOJAZD I ODJAZD UCZESTNIKÓW NIE JEST ORGANIZOWANY PRZEZ STOWARZYSZENIE.

5.UCZESTNICY MAJĄ PRAWO DO KORZYSTANIA Z PRZYGOTOWANYCH BEZPŁATNYCH ATRAKCJI, ZABAW, KONKURSÓW I DARMOWYCH PACZEK DLA DZIECI KTÓRE OTRZYMAŁY KUPONY (DARMOWE LUB Z ODPŁATNOŚCIĄ).

6.POSIADANIE KUPONU JEST KONIECZNE DO ODBIORU PACZKI Z UPOMINKAMI OD MIKOŁAJA.

7. WARUNKIEM UCZESTNICTWA W IMPREZIE JEST AKCEPTACJA NINIEJSZEGO REGULAMINU.

8.ORGANIZATOREM IMPREZY JEST STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMINY ŁAGÓW.

Szanowni Państwo!

 

         Każdy z nas był kiedy dzieckiem i pamięta emocje jakie towarzyszą oczekiwaniu na podarunki i przyjście Mikołaja. Ale największa radość to prezent.

Aby to święto dało radość najmłodszym mieszkańcom naszej gminy po raz V organizujemy dla grzecznych dzieci „Spotkanie z Mikołajem”

Co roku dzięki wsparciu „dorosłych dzieci o dobrym sercu” udaje nam się podarować ok pół tysiąca paczek. Liczymy na państwa ofiarność, która wywoła uśmiech i wdzięczność u wszystkich milusińskich w wieku 3-5 lat. Pozwoli to, wykreować pozytywny obraz Państwa osoby i firmy środowisku. Ponadto w imieniu darczyńców przekazaliśmy paczki dla dzieci niepełnosprawnych z terenu naszej gminy i kilku rodzin wielodzietnych. Wszyscy darczyńcy umieszczeni są na stronie stowarzyszenia, są promowani podczas imprez a informacja o ich hojności trafia do dzieci i ich rodziców.

Liczymy na Państwa wsparcie.

Prosimy o przekazanie dowolnej kwoty na nasze konto:

29 8507 0004 2006 6010 9279 0001

z dopiskiem

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o wpłatę do 3 GRUDNIA 2013r.

 

Szczegóły na stronie www.stowarzyszenielaagow.pl

 

                                                                     

 

 

   Archiwum

Już po raz III Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łagów zorganizowała dla najmłodszych mieszkańców gminy Łagów spotykanie z Mikołajem.

Oprócz spotkania z Mikołajem czekało na dzieci wiele atrakcji a także pół tysiąca ogromnych paczek ze słodyczami.

Uroczystość dla naszych milusińskich odbyła się 4 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Łagowie.  Stowarzyszenie zapewniło dzieciom nielada atrakcje. Był oczywiście Mikołaj, śnieżynki, klaun Dyzio, orkiestra Sabat, koncert, konkursy i zabawy, spotkanie z niesamowitym labradorem, a także ogromna paczka słodyczy.

Jak wspominają członkowie towarzyszenia wszystko zaczęło się trzy lata temu. Na jednym z zebrań padła propozycja zorganizowania święta dla dzieci. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy warto zorganizować taka zabawę. Nikt z nas wtedy nie wiedział, ile to wymaga pracy całego zespołu i wspólnego zaangażowania. Każdy z członków stowarzyszenia miał wyznaczone zadanie, za które w pełni odpowiadał, tylko dzięki temu ze w naszym stowarzyszeni są tak wspaniali ludzie mogliśmy zorganizować taką uroczystość. Trzy lata temu zdobyliśmy wiele doświadczenia, pierwszą imprezę zorganizowaliśmy sami i byliśmy z niej bardzo dumni. Cieszyło nas wsparcie sponsorów, bo dzięki nim mogliśmy przygotować paczki ale przede wszystkim radość dzieci, którą widzieliśmy w dniu spotkania z Mikołajem.

Teraz zorganizowaliśmy III Spotkanie z Mikołajem. Jesteśmy bogatsi w doświadczenie z lat ubiegłych, dlatego też tegoroczna uroczystość była jeszcze piękniejsza.

Przygotowaliśmy  pół tysiąca ogromnych paczek z słodyczami. Podczas spotkania z Mikołajem, dzieci aby otrzymać paczki musiały włączyć się w naszą wspólną zabawę, w  której brali również udział rodzice. Podczas zabawy dzieciaki otrzymywały odznaki, które były wbijane w kuponik mikołajkowy przygotowany wcześniej przez organizatorów dla każdego malucha. Po zdobyciu trzech odznak dzieci z uśmiechami na twarzach udawały się po paczki ze słodyczami, które wręczali pomocnicy Św. Mikołaja.

Przy dźwiękach orkiestry Sabat pokonywały tor przeszkód. Cierpliwie czekały na końcowy efekt malowania twarzy przez panią Jolantę Gadowską i stypendystki. Ponadto mogły spotkać się z labradorem Mają Józefiną. Dzięki Pani Marzenie Kuczyńskiej, opiekunce Maji, dzieci mogły poznać właściwe metody postępowania z psem.

Ogromną atrakcją dla dzieci byli klowni, którzy m.in. wręczali dzieciakom kolorowe zwierzątka wykonane z balonów.

Końcowym etapem imprezy było pamiątkowe zdjęcie ze Św. Mikołajem wykonane przez Pana Przemysława Wójcika.

Podczas uroczystości dzieci wraz z rodzicami mogli również posłuchać występ utalentowanych stypendystów Sakiewki Zbója Madeja, których występ został nagrodzony gromkimi brawami. Należy podkreślić, iż nasi stypendyści pomagali podczas całej uroczystości za co serdecznie dziękujemy.

Duże podziękowania kierujemy również do naszych sponsorów, bez pomocy których nie moglibyśmy przygotować tak wspaniałych paczek dla naszych najmłodszych mieszkańców.

Browse

Kalendarz

maj 2024
P W Ś C P S N
« cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kategorie

Linki